ddmorionnemcicenh 

Oblíbená alba

Alba, která má ddmorionnemcicenh v oblíbených
44 fotek, 27.11.2016, 29 zobrazení, přidat komentář
První Adventní neděli jsme se odpoledne sešli v klubovně, abychom si vyrobili sněhuláka, který byl plný sladkostí. Vznikl tak krásný dárek, kterým pak děti mohou potěšit někoho blízkého. Také jsme si zahráli nějaké hra a prostě si spolu užili pohodu a zábavu, bylo to moc fajn :)
34 fotek, 27.10.2016, 49 zobrazení, přidat komentář
Helouvínská dílna pro děti proběhla ve čtvrtek 27.10.2016. Děti si vyrobily strašidlácké svítilny s motivem dýně. A perfektně jen s malou pomocí zvládly upéct strašidelně dobré muffiny. Radost z obou aktivit byla obrovská a na výsledky jejich tvoření můžete mrknout v albu fotografií :)
44 fotek, listopad 2016, 32 zobrazení, přidat komentář
V pondělí, úterý a ve středu měly maminky možnost vytvořit si svým děťátkem krásný otisk. A tak se do keramické hlíny otiskávaly nožičky i ručky malých drobečků. Dílna byla každý den plná pohody a vznikly nádherné výrobky. Některé maminky tak již mají originální dárek pod stromek pro své blízké. Tímto děkujeme všem maminkám a jejich dítkům za skvělou atmosféru na dílnách.
141 fotek, červenec 2016, 123 zobrazení, přidat komentář
Z pohádky do pohádky se vydali ti nejmenší táborníci. Vitčice se staly od pondělí 4.7.2016 do soboty 9.7.2016 táborovou základnou pro všchny táborníky. Každý den byl nabitý zábavou a hrami, které spojovalo jediné téma a to pohádky. No a k pohádkám patří zámek, ten děti také návštívily a to konkrétně ten v Kroměříži. Nechyběla ani stezka odvahy, karneval, táborák a mnoho dalších aktivit. Ale jak už to v pohádkách bývá, zazvonil v sobotu zvonec a táborového pobytu byl konec. Tak zase příští rok ve Vitčicích!
17 fotek, 20.12.2015, 41 zobrazení, přidat komentář
Poslední adventní tvoření uzavřelo cyklus čtyř krásných nedělí, plných tvořivého setkání. Pod vedením Barunky, Kamči, Janičky a Evičky jste si vyrobily krásné vánoční dekorace. Korálky celé tvoření uzavřely
64 fotek, 29.11.2015, 48 zobrazení, přidat komentář
První Adventní neděli se sešlo šestnáct šikovných dětí v klubovně DDM Orion. Děti si přišly vyrobit krásné sněhuláčky, které měly jako dárek pro své blízké, nebo jako milou dekoraci. A že se jim sněhuláci povedli, o tom svědčí fotky, které jsme z tohoto příjemného odpoledne pořídili. :)
72 fotek, 22.11.2015, 661 zobrazení, 12 komentářů | moje fotozprávy
16 fotek, 16.11.2015, 56 zobrazení, přidat komentář
V pondělí 16.11.2015 se v keramické dílně DDM Orion Němčice nad Hanou sešly maminky se svými dítky. Přišly si vyrobit otisky rukou a nožek do keramické hlíny. V dílně panovala velmi příjemná atmosféra a vznikly krásné a zdařilé výrobky.
31 fotek, 29.10.2015, 49 zobrazení, přidat komentář
Krásný a poučný výlet byl pro děti připraven na čtvrtek 29.10.2015. Školáci měli podzimní prázdniny a tak se zájemci s námi vydali do Šternberka, aby zde prožili krásný prázdninový den. Navštívili jsme Expozici času, kde jsme měli domluvený skvělý animační program. A poté jsme navštívili hrad Šternberk. Na cestě vlakem se děti snažily rozluštit šifru a zpestřit si tak cestu. Na ty šikovné čekala za vyluštění odměna. Nejen počasí se tento den vydařilo a tak si skvělá parta patnácti účastníků užila parádní výlet.
53 fotek, 31.5.2015, 266 zobrazení, přidat komentář
Unikátní projekt, ve kterém se prezentovala bezmála 50tka talentů z celé Moravy. Muzikál byl předpremierově odehrán v Uherském Brodě, premiera za přítomnosti patronů Aničky Polívkové a Jany Doležalové proběhla 31.5. 2015 ve zlínském Master of Rock Cafe. Děvčata z tanečního kroužku Aisha si užily nejen muzikál, ale místo samotné :)
105 fotek, 26.9.2015, 219 zobrazení, přidat komentář
V sobotu 26. září se předvedly nádherné soubory mažoretek z Moravy i Slovenska na osmém ročníku naší přehlídky. Konkurence byla obrovská a porota tak měla nelehkou práci. Oko diváka si přišlo na své při přehlídce krásných kostýmů a účesů. Cenu poroty si odvážely soubory slovenských soutěžících z Varína.
264 fotek, srpen 2015, 167 zobrazení, přidat komentář
Letní poznávací tábor pobytový v Uherském Hradišti. Společně jsme si mákli a prolezli Chřiby. Krásné to bylo. ZA ASLANÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
148 fotek, srpen 2015, 216 zobrazení, přidat komentář
Pět krásných dní v Litovelském Pomoraví si náramně užila parta malých i velkých táborníků.
111 fotek, 3.10.2015, 127 zobrazení, přidat komentář | děti, dokumenty, lidé, události, zábava
První startovací akce pro IN-KLUB ve šk. roce 2015-16 proběhla již tradičně z pátku na sobotu 2.-3. října 2015. Letos byla motivovaná "skutečným" příběhem vitčického rodáka Aloise Novotného, který se zúčastnil expedice do Himalájí a dovozl odsud malého Yettiho, který se od té doby ukrývá ve vitčickém lese. Je to pravda, nebo ne? Tomu měli právě instruktoři přijít na kloub. Při tom si vyzkoušeli své mozkové závity a závitnice, týmovou spolupráci a smysl pro fair play.
67 fotek, červenec 2015, 160 zobrazení, přidat komentář
Letos byl příměstský tábor opět v duchu koupání a zábavy. V pondělí proběhly seznamovací hry a vůbec celý den byl takový hrací :) Děti si zasoutěžily v deskovce Activity, v karetní hře Tik tak bum a mnohých dalších. Staly se šéfkuchaři a na oběd si pod vedením pedagogů připravily výborné palačinky. V úterý jsme se vydali za poznatky do Prostějova, kde nás čekal program ve hvězdárně. Ten proběhl zábavnou formou pokusů, které si děti samy vyzkoušely. Středa patřila k nejteplejším dnům celého týdne. Proto si děti užily den na koupališti v Nezamyslicích. Človíčkov - centrum zábavy pro děti jsme využili ve čtvrtek. A pátek jsme završili na bowlingu Koliba v Prostějově. Tak příští rok, kdo si bude chtít užít parádní týden, ať neváhá a přihlásí se na tento tábor :)
117 fotek, červenec 2015, 278 zobrazení, přidat komentář
Parádní týden plný her, zábavy a přátelství si užilo patnáct táborníků ve Vitčicích. Tématem letos byli Flinstounovi. A tak si děti vyzkoušely, jaké to bylo žít v době kamenné. Vydaly se mezi dinosaury do Dinoparku ve Vyškově. Zkusily si ulovit večeři vlastnoručně vyrobenými luky a šípy. V lese postavily pasti na divokou zvěř :) A také se každý večer pouštěly do souboje týmů. V rámci celotáborové hry se totiž rozdělily na rodinu Rablů a Flinstounů. Každá z rodinek se pak snažila pro svůj tým vybojovat kost. Ta byla odměnou za vítězství v napínavých a nelehkých jednotlivých hrách. Rodina, která pak poslední večer předložila u rozlučkového táborového ohně více ulovených kostí, získala právo ulovit si svůj poklad. O plná bříška statečných bojovníků se od pondělí do soboty skvěle postarala paní Jarmila Coufalíková. Ta si děti svým kuchařským umem naprosto získala. Úžasnou vedoucí byla slečna Lucie Tesařová. Lucka byla dětem po celou dobu i skvělou kamarádkou, takže nebylo divu, že si ji děti zamilovaly. Celým pobytem se nesla příjemná a přátelská atmosféra. Ta byla zásluhou nejen celého vitčického týmu,ale především dětí.Nejmenších táborníčků ve věku od šesti do devíti let , kteří se do Vitčic sjely. Tak příští rok ahoj ve Vitčicích. Bára Žeravská-hlavní vedoucí tábora.
36 fotek, 10.6.2015, 48 zobrazení, přidat komentář
Ve středu 10.6.2015 se v klubovně DDM Orion Němčice nad Hanou sešly děti z MŠ Mořice, aby se od Krakonoše dozvěděly co nejvíce o bylinkách.
26 fotek, 3.4.2015, 221 zobrazení, přidat komentář | děti, koníčky, příroda, zábava, zvířata
Na tento výlet nám přálo pravé aprílové počasí. Užili jsme si zimu, sluníčko, déšť i sníh. Ale nutno dodat, že z uplynulého týdne to byl asi nejhezčí den (co se týče počasí). Lešná je nádherná zoologická zahrada a její nové lákadlo - Zátoka rejnoků, stojí fakt za to.
103 fotek, 12.4.2015, 172 zobrazení, přidat komentář
Parádní zábava a program pro všechny milovníky pohybu, srandy a příjemně stráveného slunečného odpoledne. malí i velcí porovnali své síly na kolobkách, bruslích nebo kolech a všichni dohromady se pak porvali o prvenství v jedinečné Aprílové disciplíně. Putovní pohár letos poputuje do Nezamyslic a putovní zlatou šlapku si odvezl Marek Pavlů :) Blahopřejeme :)

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.